3 sene önce TesetturGiyim tarafından yazıldı, 5.075 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar

Tuğba Venn 2013 Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Giyinmek bir ihtiyaç olduğu kadar aynı zamanda bir zevktir. Güzel şekilde tasarlanmış giyim modellerini giymek ise ayrıcalıktır. Tesettür giyim alanında ile tasarımı birleştiren ilk markalardan biridir. ile takipçilerini sonunda buluşturdu. Koleksiyonda yok yok denecek cinsten. yine çok beğenilecek yine çok konuşulacak gibi..
Kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi, şık ve zengin tasarımlarıyla hazır giyim sektörünün vazgeçilmezidir Tuğba Venn. TUĞBA Grup üç markanın üretimini yapmakta.TUĞBA Grup, TUĞBA, NİHAN ve VENN markaları ile farklı beğenilere ve farklı bütçelere hitap ediyor. TUĞBA’ nın 1982 yılında başlayan ticaret hayatı, bugün hazır giyim sektöründe üç marka, ülke geneline yayılmış satış noktaları ve Avrupa’dan Ortadoğu’ ya uzanan pazarlama ağıyla devam ediyor.

TUĞBA’nın 1993 yılında bir marka olarak faaliyete başladı. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.

Bu üç markanın üretiminin yapıldığı bu kompleks tam 10000 metrekareye yakın kapalı alana sahip. Üretimin %80’i ülkenin her tarafına yayılmış bayi ağıyla yurt içinde, %20’si de yurt dışında beğeniye çıkıyor.

Üç markasıyla kalitesini ispatlayan grup, kendi mağaza ağını kurma çalışmalarını hızlandırmış durumda. Grubun kendisine ait Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Kayseri, Malatya, Batman, Van, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Kırşehir ve Antalya’da mağazaları bulunuyor. Aynı zamanda bayilik sistemiyle de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan grubun, Türkiye’ nin her yerinde satış noktası bulunuyor.

tugba-venn-2013-koleksiyonu-1

Picture 1 of 29

Gelen aramalar: tugba venn
Benzer Yazılar
Tesettür giyim
Tesettürlü bayanların sevdikleri ve daha çok aradıkları markalar arasında yer alan farklı firmalar da bu koleksiyonlara şık tasarımları işle yön vermekte. Dikiş ve kumaş kalitesi ile de öne çıkan modeller bu sezonda da çok şık ve alımlı olacağa benziyorlar. 2013 tesettür m...
2013 Accort Tesettür Giyim Modelleri
Tesettür modacıları tarafından da taktir edilen markalar bir çok modelleri ile de dikkat çekmekte. Accort Tesettür Giyim  ekseriyet çiçek desenlerini kullanan marka baharın bütün canlılığını yansıtmakta. Türban kullanmayan bayanlar tarafından da şal ve saç bandı olarak d...
2013 Kayra İslami Giyim Kaplar
Sizlerinde bildiği gibi artık sokak sokak elbise arama dönemi kapanmak üzere. Bizde sizleri zahmetten kurtarmak adına bir çok markanın tesettür takım elbise modelleri konulu bir galeri oluşturduk. Galerimiz içerisinde mutlaka beğeneceğiniz tesettür takım elbise modeli olacaktır. T...
Yorumlar