2 sene önce Tesettur Gelinlik tarafından yazıldı, 1.438 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar

Setrms Kış Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Genel de bu yazın moda renkleri kullanılan pardesü de de Setrms markasının her zevke uygun tasarımlar karşımıza çıkmaktadırlar.

Tesettürlü bayanların sadece düşünecekleri bu Setrms pardesüleri nerede giyebiliriz? olmalı. Bayanlara markalar bu Setrms pardesülerle ne kadar hizmet etmek için uğraştıklarını göstermeye çalışmışlar diye düşünmeden kendimi alamıyorum.

Şık ve zarif olmak sadece kendimizi tanımakla mümkün, Kendimizi tanıdığımız zaman kilomuz veya boyumuza göre giyindiğimiz de gerçekten o ortamın en zevkli giyinen kişilerinden biri oluruz.

Elbisesinden Kapına eşarbından ayakkabısına veya aksesuarından makyaj malzemesine kadar hazırlanan Setrms pardesüler ile her tesettürlü bayana mutlaka bir model bulunmakta.

Sizlere sunacağımız tesettür kombin modelleri ile 2013 yılına özel koleksiyonları birleştirerek hazırlanmış tasarımlar örnek oluşturacağını tahmin ediyoruz.

İlkbahar yaz mevsiminde değişik modellerle hazırlanmış koleksiyonlar dahi olan tesettür modacıları ile şık bir kombine çevrilmekte.

2013 Setrms koleksiyonunda tüm markaların pardesüleri kullandıkları tasarımlarla geniş bir seçenek alternatifi kullanılmakta. Gittiğimiz ortamlara bakarak giyeceğimiz tesettür modelleri ile em pati kurulması yeterli.

Sizleri 2013 Setrms ile baş başa bırakıyor, resimleri galerimizde sergiliyorum…

Gelen aramalar: kislik ferace m,setrems kap modelleri
Benzer Yazılar
Tesettür giyim
Tesettürlü bayanların sevdikleri ve daha çok aradıkları markalar arasında yer alan farklı firmalar da bu koleksiyonlara şık tasarımları işle yön vermekte. Dikiş ve kumaş kalitesi ile de öne çıkan modeller bu sezonda da çok şık ve alımlı olacağa benziyorlar. 2013 tesettür m...
2013 Accort Tesettür Giyim Modelleri
Tesettür modacıları tarafından da taktir edilen markalar bir çok modelleri ile de dikkat çekmekte. Accort Tesettür Giyim  ekseriyet çiçek desenlerini kullanan marka baharın bütün canlılığını yansıtmakta. Türban kullanmayan bayanlar tarafından da şal ve saç bandı olarak d...
2013 Kayra İslami Giyim Kaplar
Sizlerinde bildiği gibi artık sokak sokak elbise arama dönemi kapanmak üzere. Bizde sizleri zahmetten kurtarmak adına bir çok markanın tesettür takım elbise modelleri konulu bir galeri oluşturduk. Galerimiz içerisinde mutlaka beğeneceğiniz tesettür takım elbise modeli olacaktır. T...
Yorumlar