2 sene önce Tesettur Gelinlik tarafından yazıldı, 2.566 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar

Nisa Moda 2013 Katalaoğu

Sponsorlu Bağlantılar

Nisa Moda koleksiyonu ile islami giyim tercih eden bayanlara bir marka daha sunulmakta. Cıvıl cıvıl renklerin uygun kombinleri ile karşımıza çıkan Nisa moda modelleri tüm tesettürlü bayanların ilgisini çekmekte.

2013 koleksiyonu ile şıklık yarışa giren tesettür firması olan Nisa Moda tasarımları mutlaka tesettürlü bayanların beğendikleri bir model bulunmakta. Şık bir kombin ile harikalar yaratmak isteyen bayanları mutlaka bu kataloğu görmek istesin.

firması yeni sezon ürünleri ile farklılık yaratmak istemiş gibi. Özellikle genç kızların ilgisini çeken koleksiyonda her yaşa uygun tasarımlar bulmak mümkün. Tesettür moda tasarımcıların da özel ilgisini çeken  modeller beklendiğinden daha yoğun bir ilgi çekmişe benziyor.

Diğer tesettür markalarını imrendiren tasarımlar üreten Nisa Moda  kataloğundaki ürünlerle ne kadar gurur duysa hakkı diye düşünen tasarımcılar  bu tasarımlara özel ilgi göstermekteler.

Asıl alıcı kesim olan ve onların tüm ihtiyaçlarını göz önün de tutarak hazırladıkları modelleri sunan marka, tesettürlü bayanlardan da hak ettiği değeri  gösterdikleri ilgiyle vermekteler.

2013 koleksiyonu ile Nisa Moda Modelleri…

Gelen aramalar: nisa moda,moda nisa moda
Benzer Yazılar
Tesettür giyim
Tesettürlü bayanların sevdikleri ve daha çok aradıkları markalar arasında yer alan farklı firmalar da bu koleksiyonlara şık tasarımları işle yön vermekte. Dikiş ve kumaş kalitesi ile de öne çıkan modeller bu sezonda da çok şık ve alımlı olacağa benziyorlar. 2013 tesettür m...
2013 Accort Tesettür Giyim Modelleri
Tesettür modacıları tarafından da taktir edilen markalar bir çok modelleri ile de dikkat çekmekte. Accort Tesettür Giyim  ekseriyet çiçek desenlerini kullanan marka baharın bütün canlılığını yansıtmakta. Türban kullanmayan bayanlar tarafından da şal ve saç bandı olarak d...
2013 Kayra İslami Giyim Kaplar
Sizlerinde bildiği gibi artık sokak sokak elbise arama dönemi kapanmak üzere. Bizde sizleri zahmetten kurtarmak adına bir çok markanın tesettür takım elbise modelleri konulu bir galeri oluşturduk. Galerimiz içerisinde mutlaka beğeneceğiniz tesettür takım elbise modeli olacaktır. T...
Yorumlar