3 sene önce Tesettur Gelinlik tarafından yazıldı, 2.316 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar

Kapalı Giyim Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu senenin koleksiyonunda daha çok abartıdan uzak sade ama bir o kadar da zarif modeller kullanılmış, tesettür modacılarının en çok kullandıkları renk bu senenin de moda renkleri olan kahve, yeşil ve pudra renkler.

İlkbahar yaz koleksiyonunu tesettürlü bayanların beğenisine sunan tesettür markaları,tasarımları ile yeni bir trent yakalamaya çalışmışlar diye düşünmekteyim.

Yaptıkları kombinlere bakılırsa daha  az renk kullanılarak oluşturulan modeller renkli bir şal veya eşarpla canlılık verilmişe benziyor.

Tesettürlü bayanların sevdikleri ve daha çok aradıkları markalar arasında yer alan farklı firmalar  da bu koleksiyonlara şık tasarımları işle yön vermekte.

Yeni sezon modelleri ile en moda koleksiyonlarından derlediğimiz tesettür giyim tasarımlarını sunacağımız modeller şık ve birbirinden güzel modeller.İster spor ister klasik giyinin mutlaka sizlere de bir tesettür modeli bulmak mümkün.

Dikiş ve kumaş kalitesi ile de öne çıkan modeller bu sezonda da çok şık ve alımlı olacağa benziyorlar. 2013  tesettür modası ile tesettürlü bayanların da farklı,alımlı ve çekici olunabileceğini  gösteren birbirinden şık koleksiyonlar sergilenmekte.

Sizleri 2013 tesettür koleksiyondan bir kaç modeller baş başa bırakıyorum…

Benzer Yazılar
Tesettür giyim
Tesettürlü bayanların sevdikleri ve daha çok aradıkları markalar arasında yer alan farklı firmalar da bu koleksiyonlara şık tasarımları işle yön vermekte. Dikiş ve kumaş kalitesi ile de öne çıkan modeller bu sezonda da çok şık ve alımlı olacağa benziyorlar. 2013 tesettür m...
2013 Accort Tesettür Giyim Modelleri
Tesettür modacıları tarafından da taktir edilen markalar bir çok modelleri ile de dikkat çekmekte. Accort Tesettür Giyim  ekseriyet çiçek desenlerini kullanan marka baharın bütün canlılığını yansıtmakta. Türban kullanmayan bayanlar tarafından da şal ve saç bandı olarak d...
2013 Kayra İslami Giyim Kaplar
Sizlerinde bildiği gibi artık sokak sokak elbise arama dönemi kapanmak üzere. Bizde sizleri zahmetten kurtarmak adına bir çok markanın tesettür takım elbise modelleri konulu bir galeri oluşturduk. Galerimiz içerisinde mutlaka beğeneceğiniz tesettür takım elbise modeli olacaktır. T...
Yorumlar