3 sene önce Tesettur Gelinlik tarafından yazıldı, 1.228 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar

2013 Zernişan Tesettür Giyim

Sponsorlu Bağlantılar

Şöyle bir 2013 Zernişan koleksiyonuna göz atarsak, kullanılan renklerde en çok yeşil tonlar kullanılmış ve desenlerde de sadelikten yana bir tercih yapılmış. Zernişan  markası gerçekten kaliteli ve modern tarzda bir marka olduğunu, dikiş kalitesinden de bir kez daha  göstermiş. Dikişteki ve Kesimdeki  düzgünlük ve asimetrik kesimler eleştiren modacılar tarafından da tam puan aldı.

Şıklığın yanında sadelikte arayan tesettürlü bayanlara Zernişan  2013 koleksiyonunu mutlaka öneririz. Bu koleksiyonu fark eden tesettürlü bayanlar Zernişan  kalitesiyle de bir kes  daha karşılaşacaklar ve memnuniyetlerini pekiştireceklerdir.

Ama bu eleştirilere rağmen 2013 koleksiyonu tesettürlü sayanlarca tutulmakta, yeni bir trent yakalayan firma bütün eleştirilere rağmen ne kadar doğru bir karar verdiğini tüm  tesettür modacılarına göstermiş oldu.

Zernişan 2013 Koleksiyonunu tesettürlü bayanların beğenisine sundu. Koleksiyonda göze çarpan renkler ve modeller bir çok tesettür modacısı tarafından  eleştirilmekte. En çok renkteki matlık ve koleksiyondaki sadelik tesettür tasarımcılar tarafından beğenilmemiş ve eleştirilerin odağı olmuştur.

2013 Zernişan  ilkbahar yaz koleksiyonu sitemizin resim galerisinde sergilenmekte ve siz tesettürlü bayanların beğenisine sunulmaktadır.

 

Benzer Yazılar
2013 Ghisa Tesettür Giyim Modelleri
Ghisa giyim modelleri ile Tesettürlü bayanlar sadelik isterse sade renklilik isterse renkli olmak elinde. Tesettürün modacıları tarafından da beğenilen modeller bazı özel siparişlerle karşılaşmakta. Ghisa 2013 tesettür giyim modelleri ile Canlılığın yanında zarafetin de nasıl...
tugba-esarp-modelleri-
Yeni sezon modelleri ile çok sevilen markalar arsında yer alan ve tüm moda severler tarafından da takip edilen markalar arasında yer alan tuğba markası yeni sezon modelleri ile de çok konuşulan ve taktir kazanan markalardan biri diyebiliriz. tugba-esarp-modelleri tesettürlü bayanların...
Aker tesettür elbiseler
Tesetturde son yıllarda çok fazla markalar ve bu markaların bir birine benzeyen modelleri bulunmakta. Tasarımları ve koleksiyonun birbirine benzeyen modellerle dolu olan tesettur markaları bulunmaktadır tesetturlu bayanlar bazı tasarımlarda zorlanmadan istedikleri kıyafeti buldukları ...
Yorumlar